Teslimat ve İade

TESLİMAT ve İADE 

TESLİMAT 

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir.

Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. 

İADE 

Fırsatları hizmet ise satın aldığınız tarihten, ürün ise ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.  

İade taleplerinizi info@izmirburaya.com adresine e-posta atarak iletebilirsiniz. Geçerli iade taleplerinin geri ödemesi hizmet ise iade talebi yaptığınız tarihten, ürün ise ürünün kargo ile tedarikçi firmaya iade edildiği tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde ilgili kredi kartına gerçekleştirilir. 

Fırsat geçerlilik süresi aşmış olan iade talepleri işleme alınmamaktadır. Anlaşma gereği bazı fırsatlarda iade talepleri kabul edilmemektedir. 

Yasada cayma hakkından istisna edilen hizmet ve ürünlerde iade kabul edilmez. Tek kullanımlık ürünler, son kullanma tarihi geçebilecek ürünler, ambalajı açılmış sarf malzemeleri, hijyenik açıdan bir daha kullanılması mümkün olmayan kozmetik, iç giyim ürünlerinde iade kabul edilemez. 

İade edilecek ürünlerin eksiksiz bir şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Orjinal ambalajın bozulmayacak şekilde paketlenmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemelerinin eksiksiz olmalıfır. 

Ürünün fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilir durumda olması gerekmektedir. Aksi taktirde iade kabul edilmeyecektir. 

Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. Ürün iadesinin, işletmenin kullandığı kargo şirketi üzerinden gerçekleşmesi gerekmektedir. Farklı kargo şirketleriyle yapılan iadeler teslim alınmaz.