İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

1 Gün

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow konaklamalı Deluxe Olympos turu ile bambaşka bir tatil deneyimi yaşayacaksınız. Olimpos'a doyacak, Yakapark, Saklıkent, Adrasan, Yanartaş ve Kaputaj plajı Olimpos'un en güzel yerlerini gezme şansına sahip olacaksınız.

Ayrıca Olimpos antik kenti ile tarihe tanıklık edecek, Düden Şelalesinde ise Antalyanın doğal güzelliklerine şahit olacaksınız. Bir de üzerine Salda gölü'nü gezecek ve Dünyanın Mars gezegeninden sonra şahit olabileceğniz gizemlere tanık olacaksınz.

Tur Programı

Siz değerli misaifrlerimizi belirlenen servis noktalarından aldıktan sonra İzmir kalkışlı 4 gece 5 gün Deluxe Olympos turumuz başlıyor. Sabah saatlerinde ilk durağımız olan YAKAPARK'a varıyroruz. Yakapark'ta enfes bir Açık Büfe kahvaltı yapma şansına sahip olacaksınız. Yeşillikleri içerisinde ağaçların üzerlerine yerleştirilmiş oturma yerleri, akan suları ve canlı alabalıkları ile fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız.

Kahvaltı molası sonrası Saklıkent'e ulaşıyoruz.Saklıkent kanyonu'nun uzunluğu 18 km'dir. Kayaları yüksekliği 200 metredir.  Giriş, kanyonun dik yamaçlarına demir çubuklarla tutturulan 200 metrelik tahta bir köprüyle yapılabilmektedir. Saklıkent'te kanyon yürüyüşü veya heyecan ve aksiyon sevenler için Rafting (ekstra) yapma şansı mevcut. Dinlenme tesisi ve kafeteryaları ile huzur dolu bir güzergah sizleri bekliyor olacak.

Kanyon gezimiz sonrasında rotamızı hayran kalacağınız Kaputaj Plajına çeviriyoruz. ortalama 2,5 saatlik bir yüzme molası ile (duş, wc, kabin mevcuttur) OLYMPOS'a geçiyoruz. Bungalow evlerimize yerleşiyoruz. Konaklamamız Lux oda tipi olarak yapılmaktadır. Dieyen misafirlerimiz Olympos plajında denize girebilirler. (NOT : Olimpos sahilinde şezlong ve şemsiye bulunmamaktadır. Misafirlerimizin yanına kamp sandalyesi, havlu vb. ihtiyaçları getirmesini öneririz.). Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeğinde canlı müzik bulunmaktadır.

Bu gece Dünya'nın en ünlü gece kulüplerine sahip KEMER'de eğlenmeye ne dersin? Rehberimiz eşliğinde otelin önünden kalkan servisle Kemer Aura Club'a veya Kemer Merkeze (Extra) eğlenmeye gidebilirler.

Konaklama: Türkmen Tree House

2 Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında saat 10:30'da Suluada ve Koylar tekne turumuzu (extra) yapmak üzere yola çıkıyoruz. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz ise Olympos Yaşam alanı ve Olypos sahilinde serbest zaman olacaktır. Türkiye'nin Maldivleri olarak dile getirilen Suluada'nın harika koylarında yüzme şansına sahip olacaksınız. Müzik ve eğlence eşliğinde özel tekne ile yüzmenin tadına varacaksınız.

Tekne'de öğle yemeği olarak taze balık veya tavuk, makarna ve salata ikram edilmektedir. Çay ve meyve ikramı da sizleri bekliyor olacak. Eğlence dolu bir tekne turu sonrasında tekrar otelimize dönüyoruz. Otel'de canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimiz alıyoruz.   Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimizle meşhur Lykia Bar'da 80'ler 90'lar partisi katılıyoruz. Giriş ücreti acentemiz tarafından karşılanmaktadır.

 Konaklama: Türkmen Tree House

3 Gün

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında DÜDEN ŞELALESİ gezimizi yapıyoruz. Yaklaşık 40 metre yükseklikten dökülen Düden şelalesi doğal güzelliği ile sizleri kendisine hayran bırakacak. Yeşilin her türlü tonlarına şahit olacağınız düden şelalesi Bazı kaynaklarda, Büyük İskender’in bölgeden geçtiği esnada atlarına bu şelaleden su verdiği söylendiği için İskender Şelalesi olarak da geçmektedir. Ayrıca halk arasında Düdenbaşı Şelalesi diyenler de vardır.

Rotamızı KÖPRÜLÜ KANYON'a çeviriyoruz, Adını, Köprüçay Irmağı üzerindeki Roma Dönemi yapısı Oluk Köprü’den alan Köprülü Kanyon, Bolasan Köyü ile Beşkonak arasında, 14 km boyunca uzanıyor. Yer yer duvar yüksekliği 100 metreyi aşan kanyon, bu özelliği ile Türkiye’nin en uzun kanyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Dünyanın sayılı milli parklarından birisi olan KÖPRÜLÜ KANYON gezimizde adrenalin dolu Rafting yapma şansına sahip olacaksınız.

Akşam saatlerinde otelimize geçiyoruz. Canlı müzik eşliğinde Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemek sonrasında dileyen misafirlerimiz ile rehberimiz eşliğinde Yanartaş Gezisi yapıyoruz. 

Çıralı mahallesi plajının kuzeyindeki kayalıklarda yer alan doğal gaz kaynağından binlerce yıldır çıkan alevler eski Yunan Mitolojisi'ne göre şu şekilde anlatılmaktadır; Ephyra Kralı Glaukos'un oğlu Hipponoes bir av partisinde kardeşi Belleros'u öldürür ve “Belleros'u Yiyen” anlamına gelen Bellerophontes adını alır. Ephyra'dan sürülen Bellerophontes, Argos kralına sığınır. Kendisine sığınan bu genci öldürmeyi kendine yakıştıramayan Argos Kralı onu Likya Kralın'a gönderir.

Likya Kralı acınacak haldeki bu genci öldürmek istemez ve onu Olympos dağında yaşayan arslan başlı, keçi gövdeli, yılan kuyruklu ve ağızdan alevler saçan canavar Chimera ile dövüşmeye gönderir. Bellerophontes, Pegassos adlı kanatlı atına binerek Chimera ile savaşmaya gider. Chimera saldırdığında Pegassos havalanır ve Bellerophontes yere inerken mızrağı ile canavarı yerin yedi kat dibine gömer. Fakat Chimera yerin 7 kat altından alevler saçmaya devam eder. Anadolu'da binlerce yıldan beri anlatıla gelen ve Homeros'un bize bu şekilde aktardığı efsaneye göre hala yanan alevler, Chimera'nın yerin yedi kat dibinden fışkıran alevleridir.

Bellerophontes'in zaferini kutlamak amacıyla Olympos'da bir yarış düzenlenir. Atletler Chimera Kutsal Ateşiyle meşalelerini tutuşturarak Olympos kentine koşarlar. Böylece, daha sonraları değişik spor dallarının eklendiği ve birkaç gün süren Olimpiyat Oyunları'nın Anadolu'daki ilk örneği gerçekleşmiş olur.

Konaklama: Türkmen Tree House Hotel

4 Gün

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında OLYMPOS ANTİK KENTİ gezimizi yapıyoruz. Rehberimizin anlatımı ile bu muhteşem bölgesi geziyor ve bilgiler alıyoruz. Olympos’un temelleri eski Helenistik döneminde MÖ 300’lü yıllarda atılmıştır. Olympos ismine, tarihi kayıtlarda MÖ 78 yılında rastlanıyor. Bu tarihte Sicilya valisi Servilius Vatia, zamanın en büyük korsanı Zenicetes’i deniz savaşında yenmiştir. Zenicetes, gemilerini Olympos limanında saklamakta ve burayı kalesi olarak kullanmaktadır.

Olympos plajında verceğimiz serbest zaman sonrasında akşam saatlerinde otelimize geçiyoruz. Canlı müzik eşliğinde akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizin ardından saat 21:00'de olympos'ta bulunacağımız son geceye özel muhteşem bir vakit geçireceğiniz mehtap turuna katılıyoruz. Gece kalkan tekneler ile hem yüzme molalı hemde müzikler eşliğinde harika vakit geçireceksiniz. Gece 00:00 civarı tekrar Olympos'a dönüyoruz.

Konaklama: Türkmen Tree House Hotel

5 Gün

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında artık Olympos'a veda etme zamanı geliyor. Olympos'tan hiç ayrılmak istemeyeceksiniz. Rotamızı SALDA GÖLÜ'ne çeviriyoruz. Türkiye'nin Maldivleri olarak tanınan Salda Gölü'ne ulaşıyoruz. Salda gölü; derinliği 185 metreye ulaşan Türkiyenin en derin ve Dünyanın ilk üç derin gölü arasında bulunmaktadır. Dünyada Mars özelliği bulunan 2 yerden birisidir. Salda gölünde bulunan magnezyum bulunan beyaz kayaların aynısı Mars'ta da bulunmaktadır.

Salda Gölü'nün sahip olduğu mineraller sayesinde göl suyu bazı clit hastalıklarına karşı etkili olmaktadır. Göl kıyısında öğle yemeğimizi alıyoruz. Göl kenarında eşsiz manzara eşliğinde kahvelerimizi içiyor, gölün keyfinin çıkarmak için serbest zaman alıyoruz. Salda gölü gezimiz ardından İzmir'e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Saat 23:00 sularında siz değerli misafirlerimizi tekrar servis noktalarına bırakarak ardımızda anılar ve telefonlarımızda paylaşmaya doyamayacağımız fotoğraf kareleri eşliğinde muhteşem bir turu sonlandırıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • 4 Gece Konaklama
 • 4 Sabah Kahvaltısı ve 4 Akşam Yemeği ( AÇIK BÜFE OTELDE )
 • Araç İçi Su
 • Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel Harcamalarınız
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Olimpos Antik Kenti Ücreti
 • Adrasan ve Suluada Tekne Turları - Öğle Yemekli (400?)
 • Yanartaş Turu (150?)
 • Köprülü Kanyon
 • Mehtap Tekne Turu (Gece yapılır, yüzme molalı) (150?)
 • Etkinliklere katılım isteğe bağlıdır

Servis Güzergahları

 • 00:00 - Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
 • 00:10 - Bostanlı İskele
 • 00:15 - Karşıyaka Anıt
 • 00:20 - Bayraklı Üst Geçit
 • 00:30 - Bornova Metro Opet Benzinlik Önü
 • 00:45 - Konak İskele
 • 01:00 - Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
 • 01:20 - Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü

Detaylar

 • Fırsatın Son Kullanma Tarihi: 12.09.2023
 • İşletmeden perakende satış fişinizi veya faturanızı almayı unutmayınız.
 • Satınalma işlemi tamamlandıktan sonra fırsat kodunuz ve rezervasyon telefon bilgileri tarafınıza mail ve sms yoluyla ulaştırılacaktır.
 • Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Turlar katılımcı sayısına göre 17 - 32 - 46 kişilik araçlar ile düzenlenmektedir.
 • 0-4 yaş çocuk ücretsizdir. 5-12 yaş çocuk için indirimli bilet alabilirsiniz.
 • Servis Kaydı için satın aldıktan sonra SMS ile gelen numarayı aramayı unutmayın!
 • Fiyatlar Çift Kişilik Oda'da Kişi Başıdır. Tek kişi konaklama fiyatı için iletişime geçebilir.
 • Detaylı Bilgi için 0 537 419 54 07 nolu telefonu 09:00- 23:00 arası arayabilirsiniz.
İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Saldaİzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

İzmir çıkışlı 4 gece 5 gün Bungalow Konaklamalı Saklıkent, Kaputaj Plajı, Tekne Turu, Düden Şelalesi, Yanartaş, Adrasan ve Salda ile Deluxe Olympos Turu

 • İşletmeden perakende satış fişinizi veya faturanızı almayı unutmayınız.
 • Satınalma işlemi tamamlandıktan sonra fırsat kodunuz ve rezervasyon telefon bilgileri tarafınıza mail ve sms yoluyla ulaştırılacaktır.
 • Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Turlar katılımcı sayısına göre 17 - 32 - 46 kişilik araçlar ile düzenlenmektedir.
 • 0-4 yaş çocuk ücretsizdir. 5-12 yaş çocuk için indirimli bilet alabilirsiniz.
 • Servis Kaydı için satın aldıktan sonra SMS ile gelen numarayı aramayı unutmayın!
 • Fiyatlar Çift Kişilik Oda'da Kişi Başıdır. Tek kişi konaklama fiyatı için iletişime geçebilir.
 • Detaylı Bilgi için 0 537 419 54 07 nolu telefonu 09:00- 23:00 arası arayabilirsiniz.