Balca Otel Alsancak'ta Çift Kişilik Konaklama Keyfi
   sa.   dk.   sn. 

Balca Otel Alsancak'ta Çift Kişilik Konaklama Keyfi

İzmir'in gözbebeğ, Alsancak'ta yer alan Balca Otel'de huzurlu bir tatil deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

Balca Otel'in kaliteli hizmetleri, konforu ve tecrübesiyle İzmir'in eşsiz güzelliği bir araya geliyor.

Siz de bu kampanyadan faydalanmak ve uygun fiyatlı bir konaklama gerçekleştirmek için hemen Balca Otel'de yerinizi ayırtın!

İyi tatiller!

Balca Otel

02 Eylül 2005 yılında kurulan otelimiz, İzmir'in tam kalbinde yer almaktadır. İzmir'in en nezih ve en huzurlu semti de seçilen Alsancak'ta hizmet veren otelimiz kurulduğu tarihten bugüne siz değerli misafirlerinden edindiği tecrübesiyle Turizm sektöründe hizmetlerine devam etmektedir.

Otelimizde 14 oda ve 28 yatak kapasitesi vardır. Bu odalar tek yataklı ve çift yataklı seçeneklerden oluşmaktadır. Tüm odalarımızda iklimlendirme sistemi, uydu televizyon yayını, WIFI internet servisi ve 24 saat sıcak su sunulmaktadır.

Otelimizin 6 personeli 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimizin rahat ve huzuru için sürekli hizmet vermektedirler.

Bir çoğunuzun hayata atıldığı ve kritik dönemeçlere girdiği bu süreçte, rüyalarınızın tezahür etmesinin içinizde yarattığı heyecanı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

İşletmemizin temel prensibi sizin ve ailelerinizin endişelerini güvene dönüştürüp huzurla bu zamanı en verimli şekilde geçirmenizi sağlamaktır. Otel Balca olarak sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyacağız.

Sabahları içinizde güvenle uyanırsanız her günü daha endişesiz daha mutlu geçirir ve o günleri bir çok muhteşem olasılıkla karşılayabilirsiniz.


Detaylar

  • Kahvaltı açık büfe şeklinde her gün 07:30 - 10:30 saatleri arasında servis edilir.
  • Yılbaşı ve özel günler HARİÇ.

  • Kahvaltı açık büfe şeklinde her gün 07:30 - 10:30 saatleri arasında servis edilir.
  • Yılbaşı ve özel günler HARİÇ.   sa.   dk.   sn.