'Ceviz Adam Müzikali' Çocuk Tiyatro Bileti
   sa.   dk.   sn. 

'Ceviz Adam Müzikali' Çocuk Tiyatro Bileti

Haydi çocuklar “Ceviz Adam Müzikali” sahnede sizleri bekliyor…Youtube'de izlenme rekorları kırarak 400 milyondan fazla kişi tarafından dinlenen, 7'den 70'e herkesin sevgilisi olan, Ceviz Adam artık tiyatro sahnelerinde...“Ceviz Adam Müzikali” eşsiz dansları, görsel şölenleri, güçlü sahne prodüksiyonu ve tabii ki sahnede canlı olarak göreceğiniz Ceviz Adam ile Arkadaşları sizlerle buluşuyor.Bu özel oyunda siz de yerinizi ayırın ve indirimli tiyatro biletinizi tükenmeden alın.

 

İzmirburaya.com iyi eğlenceler diler...

 

Ceviz Adam

“Ceviz Adam Müzikali” çocuklara interaktif bir şekilde hem eğlendirip hem de düşündürmeyi hedefliyor. Oyunun içinde Kahramanımız Ceviz Adam arkadaşlarına trafik kurallarını,su tasarrufunu,geri dönüşümün önemini ve ebeveynlerinden habersiz hareket etmemeleri gerektiğini öğretiyor.Arkadaşları ile bunları öğrenirken de Hüseyin Öztürk eğitici ve öğretici çocuk şarkıları ile eğlenceli vakit geçiriyor..

Ceviz Adam Müzikali Oyun Künyesini aşağıdaki şekilde değiştirmenizi rica ederim;

Yazan ve Yöneten: Hüseyin ÖztürkGenel Koordinatör: Emre ÖztürkSahne Amiri: Miray ÇelikSes Işık: Murat ÜnalDekor Tasarım: Tuğçe ÖztürkMaskot Tasarım: maskotcu.netMüzik: Murat AşkanAfiş tasarım: Yaşar KumralOrganizasyon: Berkan Öz @etkinlikzamani 


Detaylar

  • Tüm yaş grupları bilete tabidir.
  • Tüm yaş grupları bilete tabidir.   sa.   dk.   sn.