'Dracula Müzikali' Gösteri Giriş Bileti
   sa.   dk.   sn. 

'Dracula Müzikali' Gösteri Giriş Bileti

İyilikle kötülüğün amansız savaşı 'Dracula Müzikali' seyirci ile buluşuyor...Aşk, gizem ve korkuyu iliklerinize kadar hissedeceğiniz bu özel gösteri için indirimli müzikal biletlerini sakın kaçırmayın!Siz de bu görkemli müzikal için acele edin ve uygun fiyatlı gösteri biletinizi tükenmeden alın.

 

İzmirburaya.com iyi seyirler diler...

 

DRACULA MÜZİKALİ

“Yalnız kalmamalısınız; çünkü yalnız olmak korku ve endişelerle dolu olmaktır.”Bram Stoker, Dracula

Yeni bir kan bulmak ve ölümsüzlerin lanetini yaymak için Transilvanya'dan İngiltere'ye gitmeye çalışan DRACULA'nın hikayesidir. Yazarın deyimiyle "Ölü Olmayan" hayatını yeniden canlandıran ortaçağ asilzadesi DRACULA’nın Mina'ya olan aşkıyla yeni soylu bir yaşam kurmak ve bir hipnoz sonucu kendi sonunu hazırlayan kaderinin planı, iyiliklekötülüğün amansız savaşıdır...Bram Stoker’ın klasik eseri DRACULA sahne sanatlarıyla bir araya geliyor. Sahne görselleri , Kostümleriyle büyüleneceğiniz, AŞK , GİZEM ve KORKUYU her anında hissedeceğiniz ve Müziklerini ilk defa dinleyeceğiniz, bu görkemli müzikal KUMBARA GÖRSEL SANATLAR Tiyatrosu prodüksiyonu ile Türkiye’de seyirci karşısına çıkıyor.

KÜNYE

Uyarlayan / Yöneten: ANDREA BAHAR

Genel Sanat Yönetmeni: MERDİS UÇKAN

Müzik: TUVANA CEYLAN

Yönetmen Yardımcısı: AYÇA ERGÜN

Dekor Tasarım: ANDREA BAHAR

Kostüm Tasarım: MERDİS UÇKAN

Müzik Direktörü: LÜTFÜCAN KAPUCU

Koreograf: MERDİS UÇKAN

Ses: BARBAROS GÖÇMEN

Işık: YUNUS KESER

Fotoğraf: VOLKAN ERKAN

Yapım KUMBARA GÖRSEL SANATLAR

OYUNCULAR: SEYMUR ALAKBAROV, AYSU SERİNDAĞ, ANDREA BAHAR, OĞUZ TABAK, ÇAĞDAŞ BALTA, TUVANA CEYLAN, ELMİR QASİMOV, EGE AYDEMİR, ASLI AHMETOĞLU, AYÇA ERGÜN, NİLÜFER ÖMÜRLÜ, HAYRİ DİKEN

   sa.   dk.   sn.