İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ile Boydan Boya Karadeniz Turu.

317019
19 Temmuz 2024 - 26 Temmuz 20240 Yetişkin, 0 Çocuk
 14499,00
Tarih
Seçenek
Yetişkin
Çocuk

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ile Boydan Boya Karadeniz Turu.

1 Gün

İzmir çıkışlı 7 gece 8 gün Boydan Boya Karadeniz turu ile sizde bende bir gün Karadeniz'e gitmek istiyorum diye yazmış olduğunuz notu artık yırtabilirsiniz. Doğa ve bambaşka kültürlere muhteşem bir yolculuk sizleri bekliyor olacak.

Tur Programı

İZMİR HAREKET – BALIKESİR – BURSA - BOLU

Turumuza katılacak değerli misafirlerimizi belirlediğimiz hareket noktalarında karşıladıktan sonra, rehberimiz eşliğinde haftalık turumuza başlamak üzere yola çıkıyoruz. Balıkesir - Bursa - İzmit güzergahını takip ederek sabah saatlerinde Bolu civarında kahvaltı molamızı gerçekleştiriyoruz.

2 Gün

AMASRA – SAFRANBOLU - KASTAMONU

Karadeniz Turu'muz, sabah Bolu'da alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından Devrek, Mengen ve Bartın üzerinden devam ediyor. İlk gezi noktamız olan Bakacak Tepesi'nde, Amasra'yı kuş bakışı seyretme ve kısa bir çay molası verme imkanımız olacak. Daha sonra Amasra liman mevkii'ne inip, grup halinde yürüyüşümüze başlıyoruz.

Yürüyüş sırasında Barış Akarsu Anıtı ve Sorma Gir Kalesi'ni ziyaret edeceğiz. Ardından Çekmeciler Çarşısı'nda yöreye özgü ahşap ve benzeri hediyelikler alışverişi için serbest zaman alacağız. Serbest zamanın ardından otobüsümüzle buluşup Safranbolu'ya doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Sevgi Yolu olarak adlandırılan manzaralar eşliğinde keyifli bir yolculukla Safranbolu'ya ulaşacağız.

Safranbolu'da Hıdırlık Tepesi, Cinci Han ve Hamam, Kaymakamlar Konağı, Köprülü Camii ve Arasta Çarşısı göreceğimiz yerler arasında. Safranbolu'da ayrıca yöreye özgü lokum alışverişi için de molamız olacak.

Sonrasında Karadeniz Turu'muzun son durağı olan Kastamonu'ya doğru yola çıkıyoruz. Kastamonu'da akşam yemeği ve konaklama Kastamonu DEDEMAN Otel'de gerçekleşecek.

Konaklama: Kastamonu Dedeman

3 Gün

 KASTAMONU – TAŞKÖPRÜ – SİNOP – SİNOP CEZAEVİ - SAMSUN - ÜNYE 

Karadeniz Turu'muz bugün Kastamonu, Sinop, Samsun ve Ünye güzergahında devam ediyor. Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Kastamonu'da gezilecek yerler arasında Saat Kulesi, Şerife Bacı Anıtı, Şehir Meydanı ve Kambur Köprü bulunuyor.

Gezimizin ardından, sarımsağı ile meşhur Taşköprü ve Hanönü üzerinden Sinop'a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Sinop'ta ziyaret edeceğimiz yerler arasında Tarihi Cezaevi, Liman Mevkii ve Diyojen Heykeli yer alıyor. Sinop'ta alacağımız serbest zamanda, öğle yemeği için ünlü Sinop mantısını denemenizi tavsiye ederiz.

Turumuzun devamında Bafra Deltası üzerinden geçerek Samsun'a ulaşıyoruz. Samsun'da, Atatürk Anıtı ve Bandırma Vapuru'nu ziyaret ettikten sonra, konaklama noktamız olan Ünye'ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.

Akşam yemeği ve konaklama Ünye RAMADA Otel'de gerçekleşecek.

4 Gün

ORDU – BOZTEPE - GİRESUN – TRABZON – MAÇKA - SÜMELA MANASTIRI – LİMONSUYU YAYLASI

Karadeniz Turu'muz, otelimizde alacağımız sabah kahvaltısıyla başlıyor. Fatsa üzerinden geçerek Ordu'ya ulaşıyoruz. Muhteşem Karadeniz manzarasını görmek için teleferikle Boztepe'ye çıkıyoruz. Kısa bir çay molasının ardından, sahil yolu izleyerek Giresun üzerinden Trabzon'a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.

Trabzon'da alacağımız öğle yemeğinin ardından, programımızın en heyecan verici durağı olan Maçka ilçesindeki Altındere Milli Parkı'nda bulunan Sümela Manastırı'na gidiyoruz. Manastırda Ana Kaya Kilisesi, Şapel ve Öğrenci Odaları gibi önemli noktaları ziyaret ediyoruz.

Programımızın sonunda, yayla konaklamamız için Çaykara'ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde bıçak alışverişi için de fırsat bulacağız. Çaykara'ya vardığımızda bizi bekleyen dolmuşlarla yayla konaklamamız için hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için Limonsuyu Yayla KARDELEN Otel'imize ulaşıyoruz.

NOT: Bugün otelimiz için dolmuşlar kullanılacaktır. Yanınızda küçük bir el valizi hazırlamanız sizin için rahatlık sağlayacaktır.

5 Gün

UZUNGÖL - BORÇKA – KARAGÖL – HOPA - BATUM

Karadeniz Turumuzun devamında yayla manzaralarıyla büyülenmeye devam ediyoruz. Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, eğer şanslıysak bulut denizini görebileceğimiz bir güne uyanabiliriz. Dolmuşlarımızla yayladan ayrılıp Uzungöl'e geçiyoruz. Doğal güzelliği ve muhteşem konumuyla hayranlık uyandıran Uzungöl, Karadeniz Turu'nun önemli destinasyonlarından biri. Haldizen Çayı'nın önünü kapatmasıyla oluşan Uzungöl gezimizin ardından, bir başka bakir güzellik olan Karagöl'e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.

Rize üzerinden yolculuğumuzu sürdürürken, Rize bezleri alışverişi için bir mola veriyoruz. Daha sonra Borçka'da bizi bekleyen dolmuşlarımıza yerleşip Karagöl yolculuğumuza başlıyoruz. Rehberimizin eşsiz anlatımlarını dinledikten sonra, göl etrafında serbest zamanımız olacak ve fotoğraf makinelerinizin hazır konumda olması önemlidir.

Gezimizin sonrasında Batum'a geçiş için Sarp Sınır Kapısı'na doğru yolculuğumuz başlıyor. Sınır kapısı gümrük işlemlerimizin ardından, karşıda bizi bekleyen aracımızla Batum turumuza başlıyoruz. Orta Camii, Türk Sokağı, Avrupa Meydanı, Madea Heykeli, Altın Post Heykeli, Poseidon Çeşmesi, Piazza, Alfabe Kulesi, Ali Nino Heykeli gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz.

Gezimizin ardından otelimize geçiyoruz. Konaklama ve sabah kahvaltısı otelimizde gerçekleşecek. Batum Konaklaması için POINT IN OTEL veya LEGEND OTEL'i tercih edeceğiz.

ÖNEMLİ NOT!!! Batum'a geçişte T.C vatandaşları için -Yeni Nüfus cüzdanı yeterlidir. Pasaportu olanlar pasaportlarını yanında bulundurabilirler. Yeni nüfus cüzdanı olması zorunludur. Nüfus cüzdanı dışında pasaport ile geçiş yapılabilir. Bunların dışındaki kimliklerle giriş yapmak mümkün değildir. Ayrıca ebeveynleri yanında olmadan seyahat eden 18 yaşından küçükler için anne ve babadan noterden tasdikli muvafakatname gerekmektedir. BATUM geçişlerinde yaş gözetmeksizin tüm kimliklerde fotoğraf olması zorunludur.

6 Gün

AYDER YAYLASI – ZİLKALE – PALOVİT ŞELALESİ – HUSER YAYLASI

Karadeniz Turumuz, aktivitelerle dolu bir günle devam ediyor. Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısının ardından gümrük işlemleri için sınır kapısına geliyoruz. İşlemlerimizi tamamladıktan sonra aracımızla buluşup kısa bir yolculukla Fırtına Vadisi'ne geçiyoruz.

Burada, heyecan dolu aktivitelerden faydalanabileceğiniz bir zaman dilimi sizleri bekliyor! Zipline, salıncak, rafting gibi aktivitelerle adrenalin dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Öğle yemeği molasını da burada alıyoruz.

Molamızın ardından bizi bekleyen dolmuşlarımızla Şenyuva Köyü, Zilkale ve Paloivt Şelalesi turumuza başlıyoruz. Karadeniz Turu, doğa ile iç içe manzaralar eşliğinde devam ediyor.

Keyif dolu programımızın sonunda otobüsümüzle buluşup Kaçkar Milli Parkı'nda yer alan Ayder Yaylası'na geçiyoruz. Konaklama yapacağımız otelimize yerleştikten sonra Ayder Yaylası'nı keşfediyoruz.

Akşam yemeği ve konaklama için HİLAZ Otel'ini tercih ediyoruz.

7 Gün

UZUNGÖL - TRABZON - ORDU - SAMSUN

Rüya gibi başlayan Karadeniz Tur'umuzda sona yaklaşıyoruz! Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından artık dönüş yolumuza başlıyoruz. Ayder Yaylası'ndan Trabzon'a doğru yolculuğumuz devam ederken, Karadeniz'in önemli çay fabrikalarından biri olan Vatan Çay Fabrikası'nda çay tadımı, çay toplama ve alışveriş için bir mola veriyoruz.

Molamızın ardından, Cumhuriyet döneminde Trabzonlular tarafından Atatürk'e hediye edilen Atatürk Köşkü'nü ziyaret ediyoruz. Köşk ziyaretimizin ardından, yöreye özgü Kazaziye ve Telkari sanatıyla meşhur gümüş alışverişi için bir mola daha veriyoruz.

Akçaabat civarında alacağımız öğle yemeği molası ve alışveriş için durağımız, bölgeye özgü yöresel ürünlerin bulunduğu yer olacak. Karadeniz Turu'nun son konaklama durağı olan Samsun'a doğru devam ediyoruz. Sahil boyunca vereceğimiz molalarla birlikte Samsun'a ulaşıyoruz.

Akşam yemeği ve konaklamayı otelimizde gerçekleştirmek üzere Samsun PALAS Otel'ine varıyoruz.

8 Gün

AMASYA –ÇORUM - İZMİR

Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Karadeniz Tur'umuzun da sonuna gelmiş bulunmaktayız, maalesef. Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Havza üzerinden son durağımız olan Şehzadeler şehri Amasya'ya yolculuğumuz başlıyor.

Burada göreceğimiz yerler arasında Mumya Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Sultan 2. Beyazıt Külliyesi, İstanbul silüetinin çizildiği Tarihi Şadırvan ve Yeşilırmak boyunca düzülmüş konaklar bulunuyor. Gezimizin ardından, yolumuz üzerindeki Ferhat ile Şirin efsanesini panoramik olarak görüp Mecitözü üzerinden Çorum'a ulaşıp Ulusoy Dağ Tesisleri'nde yemek molası veriyoruz.

Karadeniz Tur'umuz, güzel anılar ve güzel dostluklar biriktirerek İzmir'e doğru devam ediyor. Ankara, Afyon, Uşak yolunu takip ederek İzmir'e ulaşıyoruz. Bir başka turumuzda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Bu tur boyunca, Karadeniz'in doğal güzelliklerini, tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfettik. Her bir durağımızda unutulmaz anılar biriktirdik. Yeni maceralarda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler
 • Lüks Otellerde Toplam 6 Gece Konaklama
 • 1 Gece Batum Konaklama 
 • 2 Gece Yayla Konaklama
 • 5 Akşam yemeği 6 Sabah kahvaltısı
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Batum Ulaşım ve Batum Turu
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Çevre Gezileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 •  Tüm Öğle Yemekleri
 •  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler ve oteldeki yapılan harcamalar
 •  Batum’da Akşam yemeği
 •  ?Hüser Yaylası Gün Batımı Turu
 •  Dolmuş Ücretleri + Milli Park Girişleri (Zorunludur) ( 1500? )
 •  Müze giriş ücretleri
 •  Zipline, Salıncak ve Fırtına Deresi Rafting Ücretleri
 •  Ordu Teleferik ücreti
 •  Yurtdışı Çıkış Harcı ( 150? )
Servis Güzergahları
 • 19:15 - Mavişehir Mavi Bahçe Önü
 • 19:30 - Bostanlı İskele
 • 19:40 - Karşıyaka Anıt
 • 19:50 - Bayraklı Üstgeçit
 • 20:15 - Fahrettin Altay Pamukkale Yazıhane Önü
 • 20:30 - Hatay Üçyol Kamilkoç Önü
 • 21:00 - Bornova Ege Üniversitesi Hastane Önü (Kültür Büfe Önü)
 • 21:45 - Manisa Eski Garaj Önü

Detaylar

 • Fırsatın Son Kullanma Tarihi: 13.09.2024
 • Satınalma işlemi tamamlandıktan sonra fırsat kodunuz ve Firma Rezervasyon bilgileri tarafınıza mail ve sms yoluyla ulaştırılacaktır.
 • Dilediğiniz kadar fırsat kodu satın alabilir ve hediye edebilirsiniz.
 • Detaylı Bilgi için 0 537 419 54 07 nolu telefonu 09:00- 23:30 arası arayabilirsiniz.
 • Rehber ve araç bilgisi turunuzdan 1 gün önce SMS (Kısa Mesaj) olarak bildirilecektir.
 • Turu siteden satın almanız kesinleşmiş rezervasyon değildir. Servis Kaydı için satın aldıktan sonra SMS ile gelen numarayı arayarak kesin rezervasyon tamamlamanız gerekmektedir.
 •  

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ve Batum ile Boydan Boya Karadeniz Turu (6 gece Konaklama). Üstelik 1 gece Batum Konaklama ve Turu Dahil.

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ve Batum ile Boydan Boya Karadeniz Turu (6 gece Konaklama). Üstelik 1 gece Batum Konaklama ve Turu Dahil.

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ve Batum ile Boydan Boya Karadeniz Turu (6 gece Konaklama). Üstelik 1 gece Batum Konaklama ve Turu Dahil.

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ve Batum ile Boydan Boya Karadeniz Turu (6 gece Konaklama). Üstelik 1 gece Batum Konaklama ve Turu Dahil.

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ve Batum ile Boydan Boya Karadeniz Turu (6 gece Konaklama). Üstelik 1 gece Batum Konaklama ve Turu Dahil.

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ve Batum ile Boydan Boya Karadeniz Turu (6 gece Konaklama). Üstelik 1 gece Batum Konaklama ve Turu Dahil.

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ve Batum ile Boydan Boya Karadeniz Turu (6 gece Konaklama). Üstelik 1 gece Batum Konaklama ve Turu Dahil.

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ve Batum ile Boydan Boya Karadeniz Turu (6 gece Konaklama). Üstelik 1 gece Batum Konaklama ve Turu Dahil.

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ve Batum ile Boydan Boya Karadeniz Turu (6 gece Konaklama). Üstelik 1 gece Batum Konaklama ve Turu Dahil.

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ve Batum ile Boydan Boya Karadeniz Turu (6 gece Konaklama). Üstelik 1 gece Batum Konaklama ve Turu Dahil.

İzmir Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Konaklamalı Özel Yaylalar ve Batum ile Boydan Boya Karadeniz Turu (6 gece Konaklama). Üstelik 1 gece Batum Konaklama ve Turu Dahil.


 • Satınalma işlemi tamamlandıktan sonra fırsat kodunuz ve Firma Rezervasyon bilgileri tarafınıza mail ve sms yoluyla ulaştırılacaktır.
 • Dilediğiniz kadar fırsat kodu satın alabilir ve hediye edebilirsiniz.
 • Detaylı Bilgi için 0 537 419 54 07 nolu telefonu 09:00- 23:30 arası arayabilirsiniz.
 • Rehber ve araç bilgisi turunuzdan 1 gün önce SMS (Kısa Mesaj) olarak bildirilecektir.
 • Turu siteden satın almanız kesinleşmiş rezervasyon değildir. Servis Kaydı için satın aldıktan sonra SMS ile gelen numarayı arayarak kesin rezervasyon tamamlamanız gerekmektedir.

 

Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
Tur Seçeneği
Tek Kişilik
Oda
Çift Kişilik Oda(Kişi Başı)
Çocuk
(5-12 Yaş)
Boydan Boya Karadeniz Turu
₺ 16999,00
₺ 14499,00
₺ 12499,00
317019

Boydan Boya Karadeniz Turu

19 Temmuz 2024 - 26 Temmuz 2024
0 Yetişkin, 0 Çocuk
 14499,00