'Sırça Hayvan Koleksiyonu' Tiyatro Oyunu Bileti

'Sırça Hayvan Koleksiyonu' Tiyatro Oyunu Bileti

Duygu dolu bir aile hikayesi 'Sırça Hayvan Koleksiyonu' seyirci ile buluşuyor...Bir annenin çocukları için çabasına tanık olacağınız indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın!Siz de bu özel oyun için acele edin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın.İyi seyirler.

Sırça Hayvan Koleksiyonu

Kısa Künye: Yazan: Tennessee WilliamsYöneten: Ant AksanOynayanlar: Güzin SönmezAnıl AlkanMelike ÇağlarDoğan ÜstünyavuzMüzisyen: Levent ŞengünYaş: +13

Oyunun Kısa Tanıtım Yazısı: Amanda, güneyde, görece rahat bir hayat içinde büyümüş, genç kızlığında pek çok genç erkeğin ilgisiyle çevrelenmiş olmasına rağmen maceracı bir telefon memuruyla evlenmiş ve daha sonra adamın onları terk etmesi sonucunda iki çocuğunu tek başına büyütmek zorunda kalmıştır. Şimdi amacı, yetişkin çağlarına erişmiş çocukları için kabul edilebilir, güvenli hayatlar kurmaktır. Edebiyat meraklısı ve tıpkı babası gibi maceracı bir ruha sahip olan Tom ve bir ayağı hafifçe aksayan, dünyadan elini eteğini çekmiş yaşayan çocuksu Laura, Amanda’nın öngördüğü hayat şablonlarına ters düşmektedir.